5 Yıldız
 - 12 (100%)
4 Yıldız
 - 0 (0%)
3 Yıldız
 - 0 (0%)
2 Yıldız
 - 0 (0%)
1 Yıldız
 - 0 (0%)
5.0
Çalışma Hayatı 5.0
Maaş ve Yan Haklar 5.0
Yönetim 5.0
Kültür/Değerler 5.0

THY yollari okul gibi bir isyeridir

THY bunyesinde binlerce calistirani barindiran okul gibi bir isyeridir oldukca arkadas ortamidir ve calisanlari universitelerin cesitli birimlerinden mezun insanlardir onlardan cok deneyim ogrenebilirsiniz, yine sosyal haklari ve maaslari yuksek bir isyeridir. riskli olan yani dikkat gerektiren insan odakli hizmet teskilatidir

Yoğun

Eğer şanslıysanız bu kurumun bir parçası olmuşsunuzdur.Ama kıdem alma yada terfi gibi birşey yok malesef ki.Yan hakları çok güçlü ve destekleyici ama çalışma ortamı profesyonellikten uzak.

Türk hava yolları

Türk hava yolları dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden birtanesidir. Çalışanlarına değer veren ve onlara her türlü imkanı veren bir şirkettir.

Türkiye'nin markası

Türkiye'nin uluslararası bazında marka değerlerinden en önemli şirketlerinden bir tanesi THY AO dur. Şirkette çalışmayı ayrıcalıklı olarak görüyordum. Çalıştığım dönem boyunca , yönetici çalışanlar arası güzel bir ilişki vardı. Bu yüzden severek ve isteyerek çalışıyorduk.

Kurum Kültürü

Iş temposu olarak yoğun ve stresli mesai kavramı yok fakat seyahat etmeyi seven ,sabırlıyım diyen ,insan ilişkileri kuvvetli özellikle gençler içim avantajlı ve kurumsal bir firma.

Yorumunu çok merak ediyoruz

Lütfen Türk Hava Yolları ile ilgili şu konuları merak edenlere yardımcı ol!
Adın görünmez ve dürüst yanıtların diğer iş arayanlara yardımcı olur

Türk Hava Yolları

Bakırköy/İstanbul

 • Kategori

  Havayolu/Havacılık

 • Kişi Sayısı

  10.001+ çalışan

 • Tür

  Halka Açık Şirket

 • Kuruluş

  1933

 • Çalışma Saatleri

  Hafta içi 09.00 - 18.00